HK Zemgale/LLU vārtsargs Ēriks Vītols par sadarbību ar headstart FOCUS PLUS

Informāciju par headtsart FOCUS PLUS ieguvu vasarā, kad uzsāku gatavošanos sezonai. Satikos ar headstart cilvēkiem un iegūtā informācija mani pārliecināja ka produkts ir tā vērts lai to notestētu un iekļautu savā dienaskārtībā.

Šobrīd ir pagājis pietiekoši ilgs laiks lai varētu izdarīt secinājumus. Savu izvēli nenožēloju ne mirkli, jo headstart FOCUS PLUS ir bijis uzticams palīgs sezonas svarīgākajos brīžos Latvijas izlases pārbaudes turnīros, MESTIS līgas vai Optibet hokeja līgas spēlēs.

Esmu pamēģinājis dažādas garšas un atradis sev vēlamo. headstart izmantoju treniņos un spēlēs. Tas kā es headstart izjūtu ir, ka dzēriens palīdz man saglabāt mieru un bez lieka stresa koncentrēties visai spēlei, dodot kā trešo elpu.

Esmu patriešām priecīgs ka man ir pieejams šāds produkts un ka komandas menedžments ir sarūpējis headstart FOCUS PLUS produktus visai Zemgale/LLU hokeja komandai.

Bez headstart FOCUS PLUS dzēriena ikdienā izmantoju arī headstart MINERAL PLUS vitamīnu kompleksu, kurā ir iekļauts arī vitamīns D, kurš ir ļoti būtisks un palīdz gan pie sporta slodzēm, gan nesaslimt drūmajā un vēsajā laikā. Sporta ārsti ir patīkami pārsteigti apskatot vitamīnu sastāvu.

 Noteikti turpināšu lietot headstart produktus un manuprāt tie palīdzēs justies labāk treniņu, spēļu vai turnīiru laikā jebkura sporta veida pārstāvjiem.

@hkzemgale #hkzemgale 

 

 

Back to blog