Reviews

Check out what people are saying and how they are using headstart products

headstart var izmainīt Tavu spēli ļoti pozitīvā veidā. Hokejā koncentrācija ir ļoti svarīga, lai nekļūdītos un vēl jo vairāk neielaistu golu. Pašam lietojot man tas noņem lieko stresu, un ļauj koncentrēties/fokusēties uz 110% visas spēles garumā. Protams, kļūdīties var katrs, bet nogurumā kļūdīties ir par 40% vieglāk nekā, kad ir svaiguma sajūta. headstart uz liela noguruma fona dod kā trešo elpu, kas ilgākā laika periodā ļauj paveikt savu darbu iespējami labāk. No pieredzes varu teikt, ka visas garšas ir ļoti labas, saldums nav pārspīlēts, to ir viegli dzert spēles laikā. Šo produktu es iesaku visiem, headstart atvērs acis katram, kurš to pamēģinās, un ļaus būt modram visu spēli. 

Ēriks Vītols | HK Zemgale LLU vārtsargs

--------------------------------------------------

headstart is my friend in workouts and competitions. Sometimes in my sport adrenaline can jump higher than clear mind in tension. It doesn’t make me a winner, but it really help me in process to concentrate and stay focused, when every nuance are important to achieve the goal. I really recommend it to everyone, who is committed to his mission with the all passion and wants to achieve the best results.

Andris Grinfelds | FIM SuperEnduro World Championship

--------------------------------------------------

headstart drink is perfect for BMX Sport! The specificity of the sport when one 400 m circle needs to be concentrated and 5/7 times during the competition! The length of the competition can sometimes be reached up to 8/9 hours with which this drink enhances the ability to concentrate throughout the day and relieves fatigue for such a long race day!

Janis Lapsins | Stay Strong Latvia BMX Team manager | BMXCLT.lv 

--------------------------------------------------

headstart tootevaliku põhjal ei ole raske otsustada, mida sul enda toimetamistes/tegemistes vaja läheb. Olen viimasel kahel kuul pidanud tõdema, et jutt toote info ja reviewe'de kohapealt on tõesti see, mida antud toode pakub. 

Seni on väga hea mulje jätnud kontoris/kodukontoris töötades tsitrus-kiwi maitseline karastusjook, mis tõesti halva hommiku korral pea selgeks lööb. Piisab, mõnest minutist peale toote tarbimist, kui juba hakkab töö sujuma ja mõte jooksma. 

Võtsingi siis testimise plaani ja tegin vähe kangema õhtuse pika trenni ning ärkasin hommikul väga vara, et proovida - kas headstart'i tsitruse/kiwi maitseline karastusjook mu keskendumisvõimet parandab. 

Uskumatu oli testimise juures see, et ma unustasin "toote testimise" täitsa ära peale toote tarbimist. Ärkasin kell 04:00 ja järgmine hetk, kui aru sain, et olen pikalt istunud ja tööd teinud - oli kell juba mitu head tundi edasi kerinud. Peale hommikusööki tuli testimine meelde ja tõesti - olin endale märkamatul viisil saanud mõtted kiirelt käima ja toimetama ilma pohmaka tundeta. Võib juhtuda, et tegu on minu keha hea reaktsiooniga antud tootes olevate süsivesikute, suhkrute, niatsiini ja vitamiinide vastu, kuid eesmärk on ju konkreetne - saada ennast mõnusalt käima ja keskendunult tegeleda asjadega, mis töölaual.

Toodete osas seni naudin hommikuti kõige rohkem Tsitruse+Kiwi maitselist karastusjooki. 

Aktive batooni võtan alati kaasa, kui tegemist on pikema kardio treeninguga. Seda manustan juba koos MVP karastusjoogiga, milles leidub palju kaltsimit, kroomi ja magneesiumit, et aidata mind läbi pikema treeningu. MVP toode pakub nii kosutust kui ka mõnusat janukustutust pikema treeningu puhul ning lisades sinna üks korralik aktive batooni "amps" - möödub treening palju lihtsamalt sälitides mõnusa tunde. Aktive bar esialgu tundub kuivana ning sellele lisades üks mõnus MVP jook - saab väga kostuva "combo".

Kui me räägime keskendumisvõime ja konkreetsete ülesannetega hakkama saamisest siis kahe maitsevaliku puhul ("Citrus+kiwi" / "Forest Fruit") olen leidnud ma enda jaoks meeldivamad vastavalt tegevusele. Kontoris töötades ja hommikuti maitseb mulle rohkem tsitruse ja kiwi maitse, kuid treeningute puhul tarbin ma suurima heameelega metsavilja maitsega toodet. Mõlema puhul pakub headstart mulle kosutust ja janukustutust - samuti turgutust, mida eisalgu ei lootnud tootest leida. Alguses olin üsna skeptiline lugedes toote tutvustust ning infot, kuid nüüd olen üsna veendunud, et asi toimib. 

Olen üsna veendunud, et "Downhill'i" kui spordialaga tegelmise puhul on igast väiksest lisast kasu, seega julgen siinkohal antud toodet kahekäega soovitada. Õigel ajal enne kurvi või hüpet pidurdamine on väga tähtis, seega keskendumisvõime paremaks toimimiseks on headstart tooted õigetes kogustes tarbides kindlasti mulle abiks. Olen seda tundnud viimase kahel kuul tooteid proovides ning näen, et headstardiga on mul palju lihtsam keskenduda. 

Kindlasti julgen soovitada antud tooteid inimestele, kes vähegi tunnevad hommikul "pohmaka" tunnet ja ei saa enda mõtteid jooksma. Minu puhul on headstart karastusjoogid aidanud parandada keskendumisvõimet, loodame - et see parandab ka mu sooritusvõimet võistlustel. Kui arvad, et sul on vajaka keskendumisvõimest, siis proovi aga ise järgi! Usun, et arvutimänguritel ja noortel on sellest tootest eriti kasu - just seal, kus on vaja palju pingutada keskendumisele!

Tänud headstart - et seda hooaega koos minuga läbi vead! Julgen tooteid soovitada - kel huvi, võib julgelt minult lisa küsida!

Juho Mattus | DH athlete

--------------------------------------------------

Ei pelkästään hyvänmakuista, mutta parantaa keskittymistä ja parantaa suorituskykyä pitkissä suorituksissa eikä virta lopu kesken.

Jussi Heikkonen | Heikkonen racing

--------------------------------------------------

Helt grymt kosttillskott som ger ett begaglig energitillskott utan blodsockerkick eller andra skeva bieffekter jag upplevt med andra produkter. headstart känns mer som att man fått i sig energi ifrån en måltid än som nåt kemiskt. 5/5 i min bok!

Christopher Nilsson | Ohlins Racing AB